رپورتاژ آگهی

تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد. در تعریفی دیگر، تبلیغات اینترنتی را نمایش دادن نامها وعلائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتها (پایگاههای) پربیننده اینترنت، به نحوی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک نماید، بیان می کنند.
 
برای سفارش تبلیغات اینترنتی در جملات گرانبها با ما تماس بگیرید از طریق فرم زیر و انتخاب موضوع تبلیغات

adsLR

 
رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.
آگهی رپورتاژ یا پست تبلیغاتی (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپروتاژ ها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری یا رویداد خبری از نظر ارتقاء رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید وبسایت نیز بسیار مورد توجه است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر یک یا چند کلمه کلیدی به سایت تبلیغات دهنده لینک می شود.
 
همانطور که گفته شد یکی خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای رپوتاژ اگهی چند کلمه کلیدی از متن رپورتاز به صورت مستقیم (Follow) به سایت شما لینک می شود، که این کار باعث خواهد شد سئو کلمات کلیدی (SEO keywords) سایت شما بهتر شود. “بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.”
تبلیغ ریپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت‌ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود.
– در سایت  جملات گرانبها  ویژگی های رپورتاژ آگهی چیست ؟
✓ میانگین بازدید صفحه ماهیانه ۴۰ هزار  بازدید
✓ بازدید کننده ماهیانه ۸۰۰ نفر
✓ درج پست اختصاصی با لینک ویژه
✓ حداکثر ۳ لینک فالو – از یک وب سایت
✓ حداکثر ۳ عکس
✓ حداکثر ۷۰۰ کلمه
✓ انتشار آگهی در ساعات پر بازدید سایت
✓ ایندکس سریع صفحه و لینک ها در گوگل
✓ نمایش ۲۴ ساعت در صفحه سایت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ رپورتاژ نویسی به صورت موثر در صورت نیاز
قیمت رپورتاژ
برای دریافت قیمت تماس بگیرید ، به زودی امکان ثبت به صورت آنلاین خواهد بود .
خرید رپورتاژ و سفارش رپورتاژ
تلگرام – ایمیل – پر کردن فرم زیر
mehrzo@  ; کانال ما در تلگرام
mehrzo.ir@ ; کانال ما در اینستاگرام
 


  رپوتاژآگهی

   
  برای درج تبلیغات از قسمت فرم بالا
  درخواست خود را مطرح نمایید .
   
  a5


  دکمه بازگشت به بالا